MAGNETKY – objednání z vlastních fotografií

Naší hlavní náplní jsou velkoobchodní zakázky a máme tak nastaveny i výrobní procesy. Přesto pro velký zájem umožňujeme objednávat i jednotlivé magnetky z fotografií, které nám zašlete. V případě, že máte zájem o vícenákladový tisk magnetek za zaslaných fotografií (min. 20 ks jednoho druhu a zároveň min. 100 ks celkové množství), kontaktujte nás přes tento formulář: http://www.magnetky-suvenyry.cz/zakazkove-objednavky/  nebo telefonicky na tel. č.: 776 022 191 pro idividuální kalkulaci.

Pro jednotlivé magnetky pokračujte níže, v případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit na email: info.magnetky@seznam.cz


Nyní magnetky za akční cenu. 

Zakázková výroba jednotlivých magnetek:

Cena střední magnetky činí 49,- Kč/ks, velká magnetka 69,- Kč/ks, poštovné 70,- Kč (doporučený dopis), při objednávce 25 a více ks magnetek poštovné zdarma.

Magnetky z vlastních fotografií lze objednávat za výše uvedené ceny již od 1 ks.

Pro individuální objednávku jednotlivých magnetek vyžadujeme platbu předem,  převodem na účet, nelze zaslat na dobírku. Mimo turistickou sezónu vyřizujeme objednávky zpravidla do 3 pracovních dnů, v období květen – září trvá vyřízení objednávky cca 5 – 7 dnů. 

Důležité! Objednavatel poskytne pouze takové podklady pro tisk, jejichž autorem nebo držitelem autorských práv je on sám. Není-li tomu tak dodá spolu s podklady souhlasné stanovisko vlastníka autorských či jiných vlastnických práv s užitím.Objednavatel ručí za to, že použitím údajů (texty, obrázky, loga apod.), které dodal pro zhotovení objednaných tištěných materiálů, nebudou poškozena práva třetích osob. Výslovně se zavazuje uhradit dodavateli veškeré škody a náklady, které by dodavateli mohly vzniknout na základě uplatnění oprávněných nároků třetích osob (např. nedovolené použití ochranných známek).

 

Max. rozměry magnetek: 

  • střední – 10 x 7,5 cm (delší strana max. 10 cm, kratší max. 7,5 cm)
  • velké – 15 x 10 cm (delší strana max. 15. cm, kratší max. 10 cm)

Zaslané fotografie vytiskneme a magnet ořízneme tak, aby se celé vešly do max. rozměru vybrané velikosti magnetku, neprovádíme žádné další úpravy.

 


Poptávka, objednávkový formulář

Pomocí objednávkového formuláře odešlete Vaše fotografie, vyberte velikost a objednávané množství magnetek.

Po kontrole došlých dat Vám zašleme pokyn k platbě, případně info, pokud by Vaše fotografie byly pro tisk nevhodné (např. z důvodu extrémně nízkých rozměrů). Pro tisk magnetek je nutný min. rozměr 600 x 900 pix.

Objednáváte-li magnetky z více, než deseti fotografií, odešlete tento vyplněný formulář a pro další fotografie použijte nový. Více objednávek se stejnými údaji o objednavateli náš systém automaticky zkompletuje.

CAPTCHA ImageZměna obrázku